niszczarki-biurowe/ Niszczarki do biura - REXEL
Niszczarka do biura - Rexel Mercure Papier 1 Papier 2 Papier 3 Papier 4 Folia płyta CD Niszczarki do biura Niszczarka - pełny kosz Zielona dioda w niszczarce Czerwona dioda w niszczarce

Niszczarki do biura

Kompleksowa
ochrona

Wyjątkowe systemy zabezpieczające są gwarancją bezawaryjnej pracy niszczarek Rexel Mercure.

Zobacz co potrafią
niszczarki Mercure REX1023

Niezawodna
technologia

Dzięki stałemu monitorowaniu ilości papieru, maszyna zapobiega zacięciom.

Ikona Jamfree Ikona autodowracania

Wygodnie
i bezpiecznie

Lampka ostrzegawcza świeci się na zielono, kiedy wszystko działała sprawnie.

Ikona Ultraquite Ikona oszczędności energii

Pracuj bez
bałaganu

Niszczarka tnie do 10 kartek na raz oraz karty kredytowe, zszywki, spinacze biurowe, laminowane dokumenty i folie do rzutników.

Pojemnik na papier 23l Niszczarka przyjmuje max. 10 kartek

Niszarka biurowa Rexel Mercure
Niszarka do biura Rexel Mercure

Poznaj niszczarki Mercury

Zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju zasadami ochrony danych osobowych, każda osoba która przetwarza dane osobowe czy poufne i chronione informacje powinien zapewnić ich bezpieczną utylizację. Dlatego kierujemy do Państwa naszą ofertę obejmującą niszczarki do biura, dostępne w wielu modelach. Proponowane urządzenia bez trudu sprostają wymaganiom małych i średnich firm, ale też sprawdzą się do domowego użytku. Niszczarki do biura oprócz papieru tną także karty kredytowe, laminowane dokumenty wraz ze zszywkami i spinaczami, a także folie do rzutników. Proponujemy niszczarki do biura o wszystkich poziomach bezpieczeństwa, wyróżniające się cichą i sprawną pracą. W zależności od wielkości, urządzenia oferują cięcie kilku arkuszy papieru jednocześnie. Każde jest wyposażone w pojemny kosz na ścinki papieru, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne. Posiadają system zabezpieczeń przez przegrzaniem oraz automatyczne wyłączenie przy zdjętej głowicy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w niszczarkach automatycznych jest blokada podajnika za pomocą kodu pin. Dzięki temu, żadna nieupoważniona osoba nie będzie mogła zatrzymać procesu niszczenia dokumentów. Niszczarki są w pełni automatyczne, co oznacza, że mogą Państwo zająć się swoimi sprawami, bez konieczności nadzoru. Poza tym, każda niszczarka do biura wyróżnia się ciekawą stylistyką i nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu będzie stanowić idealne dopełnienie wyposażenia biura i jego ozdobę. Na wszystkie produkty udzielamy kilkuletniej gwarancji. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą Państwu najlepsze urządzenie dostosowane do Państwa potrzeb.

Przejdź do katalogu
produktów Rexel