Odzież z górnej półki w zasięgu ręki

Większość z nas zwraca uwagę na jakość ubrań, które znajdują się w naszych szafach. Ma ona bezpośredni wpływ na żywotność danych kreacji oraz komfort ich użytkowania. Wysokiej jakości odzież jest zdecydowanie bardziej wytrzymała i zdecydowanie dłużej zachowuje swoją estetykę. W związku z tym, w domowej szafie lepiej postawić na mniejszą liczbę jakościowych ubrań, niż większą ilość ubrań wątpliwej jakości, które szybko się zniszczą, w skrajnych przypadkach mogą również negatywnie wpływać na nasze zdrowie.

Globalizm sprawił, że najwyższej jakości ubrania możemy mieć w zasięgu ręki. W polskich miastach powstają butiki renomowanych marek odzieżowych, które bardzo często swoje początku mają we Włoszech. Bez wątpienia to państwo, które przez wielu uznawane jest za prawdziwą mekkę świata mody i miejsce, gdzie wyznacza się trendy. Jedną z prestiżowych marek, której odzież cechuje się najwyższą jakością, jest Liu Jo. Produkty tej firmy możecie kupić w oficjalnym sklepie online marki lub też w jej ekskluzywnych butikach, które powstają w największych miastach w Polsce.

Liu Jo – co to za marka?

Liu Jo to marka odzieżowa, która swoje początki miałą we Włoszech. Powstała w 1995 roku i została założona przez braci Vannisa i Marco Marchi, którzy pochodzą z włoskiego Carpi. Rozwój marki w ostatnich latach jest bardzo dynamiczny, a jej kolekcje są już pełnowymiarowe. Wśród nich znajdziecie zarówno odzież, oraz obuwie i dodatki. Produkty marki Liu Jo dostępne są w renomowanych butikach multibrandowych oraz w dedykowanych sklepach marki. Obecnie jest ich już blisko 500 na całym świecie, a ponadto odzież i dodatki Liu Jo dystrybuowane są w ponad 5 tysiącach sklepów multibrandowych.

Atutem odzieży Liu Jo jest jej wyjątkowa jakość. Bez wątpienia markę tą można sklasyfikować w gronie tych z górnej półki, po które sięgają świadomi odbiorcy. W związku z tym są to również produkty premium pod kątem ich ceny. Kolekcje Liu Jo są bardzo różnorodne, dzięki czemu odbiorcy znajdą odzież na specjalne okazje oraz kreacje biznesowe i codzienne. Ponadto w asortymencie marki możecie również znaleźć kolekcje sportowe, plażowe i miejskie. Każda z nich cechuje się dbałością o najdrobniejsze detale, dlatego cieszą się one coraz większą popularnością wśród klientek.